តុសាកល្បង COM-12PSB មានជម្រើសផ្គត់ផ្គង់ថាមពល 7.5KW, 11KW និង 15KW ។ល។
លក្ខណៈពិសេស
ល្បឿនម៉ូទ័រមេត្រូវបានកែតម្រូវដោយឧបករណ៍បម្លែងប្រេកង់;
ការធ្លាក់ចុះទាបនៃល្បឿនបង្វិល និងកម្លាំងបង្វិលជុំទិន្នផលខ្ពស់;
ភាពជាក់លាក់ខ្ពស់;
មុខងារនៃការការពារសៀគ្វីខ្លី និងសៀគ្វីវ៉ុលលើស និងការការពារការផ្ទុកលើសទម្ងន់;
ការកំណត់ល្បឿនបង្វិលជាមុនដប់ប្រភេទ;
ការគ្រប់គ្រងសីតុណ្ហភាពថេរ;
សំឡេងរំខានទាបបំផុត;
ប៉ូតង់ស៊ីយ៉ូម៉ែត្រប្រតិបត្តិការផ្តាច់មុខទៅវិញទៅមកលើភាគីទាំងសងខាង ងាយស្រួល និងអាចទុកចិត្តបាន;
ខ្ទង់បង្ហាញល្បឿនបង្វិល ចំនួន និងសីតុណ្ហភាព សម្ពាធខ្យល់ត្រូវបានបង្ហាញដោយរង្វាស់មេកានិច។
ប្រព័ន្ធបូមខ្យល់ខាងក្នុង។
មុខងារ
វាស់​ការ​បញ្ជូន​របស់​ស៊ីឡាំង​នីមួយៗ​ក្នុង​ល្បឿន​បង្វិល​ផ្សេងៗ​គ្នា​;
ពិនិត្យមើលពេលវេលាផ្គត់ផ្គង់ប្រេងរបស់ស៊ីឡាំងនីមួយៗតាមលំដាប់លំដោយ។
ពិនិត្យមើលដំណើរការមេកានិចនៃនិយតករ;
ពិនិត្យវ៉ាល់អេឡិចត្រូម៉ាញ៉េទិចនៃស្នប់ចែកចាយ;
ពិនិត្យមើលដំណើរការរបស់ឧបករណ៍បញ្ជាខ្យល់;
ពិនិត្យមើលដំណើរការនៃឧបករណ៍ទូទាត់សម្ពាធ;
វាស់ការត្រឡប់មកវិញនៃប្រេងនៃស្នប់ចែកចាយ;
វាស់សម្ពាធខាងក្នុងនៃស្នប់ចែកចាយ boby;
ពិនិត្យមើលការអនុវត្តសម្ពាធអវិជ្ជមានរបស់ឧបករណ៍បញ្ជាខ្យល់;
សាកល្បងការផ្សាភ្ជាប់នៃស្នប់ចាក់ប្រេងឥន្ធនៈ។
ប៉ារ៉ាម៉ែត្រ
ជួរនៃល្បឿនបង្វិលដែលបានលៃតម្រូវ: 0 ~ 4000rpm;
ស៊េរីទ្វេនៃនិស្សិតបញ្ចប់ការសិក្សា៖ 45CC, 150CC;
បរិមាណធុងប្រេង៖ ៦០ លីត្រ;
ស្ថេរភាពសីតុណ្ហភាព៖ ៤០ ± ២ ℃;
ឯកតាតម្រងប្រេងសាកល្បង៖ 5u;
ការផ្គត់ផ្គង់ DC: 12V/24V;
សម្ពាធចំណី៖ ខ្ពស់៖ ០-៤MPa; ទាប៖ ០-០.៤MPa;
សម្ពាធខ្យល់៖ វិជ្ជមាន 3 MPa; អវិជ្ជមាន៖ -0.03~0 MPa;
ម៉ូម៉ង់និចលភាពរបស់ហ្វ្រីវីល៖ ០.៨គីឡូក្រាម·ម៉ែត្រការ៉េ,
កម្ពស់អ័ក្ស (ពីគ្រែម៉ោនដល់កណ្តាលអ័ក្សអ័ក្សអ័ក្ស): 125mm;